Styliści

Sebastian Kacprzak

Salon director

Z wykształcenia technik Architektury krajobrazu, ale to fryzjerstwo okazało się największa pasją. Założyciel marki LAB OF BEAUTY. Artysta znad morza. Absolwent Akademi Fryzjerskiej Berendowicz&Kublin. We fryzjerstwie najbardziej lubi koloryzacje od blondów po koloryzacje wielotonowe.

Kevin Karczewski

Barber

Uwielbia prace z włosami i wszystko, co z nimi związane. Wspaniale trymuje zarost, poradzi sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem. Doskonale radzi sobie zarówno w cięciach klasycznych jak i nowoczesnych. Dobry vibe i estetyka – tym kieruje się w pracy.

Monika Pranga

Fryzjerka/Stylistka fryzur

Mona – fryzjerka z zamiłowania, pasji i zawodu.
Już jako nastolatka lubiłam układać włosy. Niedługo później zdała sobie sprawę, że praca fryzjerki to wymarzone zajęcie! Uśmiechnięta, wygadana, pozytywnie nastawiona. Uwielbia koloryzacje, a szczególnie blondy. Ma wyczucie stylu i jest otwarta na propozycje klientów. Interesuje się fryzjerstwem, modą oraz fotografią. Wolny czas uwielbia spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Lubi poznawać, odkrywać nowe miejsca. Nie znosi bezczynnego siedzenia w domu.

Basia Osika

Fryzjerka/Stylistka fryzur

Artystyczna dusza, która od lat z pasją tworzy w świecie fryzjerstwa. Jej doświadczenie oraz talent sprawiają, że każde spotkanie z nią to nie tylko odświeżenie fryzury, ale prawdziwa metamorfoza. Specjalizuje się w koloryzacjach i niestandardowych strzyżeniach, dbając jednocześnie o zdrowie i kondycję włosów swoich klientów. Jej praca to połączenie pasji z profesjonalizmem, które daje jej największą satysfakcję.

Jakub Gowkielewicz

Fryzjer/Barber

Trzy słowa najlepiej opisujące Jakuba to młody, zdolny i szalony. Od zawsze jego główną specjalizacją koloryzacje, lubi także eksperymentować z niekonwencjonalnymi strzyżeniami. Z perfekcyjną dokładnością wykonuje również strzyżenia męskie. Trudne włosy nie stanowią dla niego żadnego problemu, poprzez strzyżenie pomoże Ci wydobyć naturalny skręt lub nada włosom ciekawa formę. Uśmiechnięty, sympatyczny i zabawny – u niego wizyta nigdy nie jest nudna